Hopeinen ranneketju 18.5cm lev.4mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa |
| Suosikki |
61,60Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 77,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 150,00 - Säästö -58,93%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0164636 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellotuote Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 11,76 g |
| Pituus | 1,85 cm / 18,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





