Kultainen Oinas riipus RMV
Pituus riipuslenkin kanssa 22mm
Riipuslenkin sisämitat 2x3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
129,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 259,00 - Säästö -50,19%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173211 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RMV |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,87 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Halkaisija | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


