Tappikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
22,40Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 28,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -44,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0146638 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | K.J. Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,70 g |
| Pituus | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



