kultainen Kaksonen horoskooppiriipus timanttilla 0,01ct
Riipuksen halkaisija 15 mm
Pituus lenkin kanssa 23 mm
Riipuslenkin sisämitat 4x5mm
Ei vaan saa selvää valmistajasta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
218,88Säästät jopa -39%
Kultatukun hinta 243,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 359,00 - Säästö -39,03%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0166095 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,90 g |
| Pituus | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


