Hopeinen spinning sormus 15,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Sormus on kunnostettu,uudenveroinen! |
| Suosikki |
17,60Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 22,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 44,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168804 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,90 g |
| Halkaisija | 15,50 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


