Kirkaskivelliset kaarevat tappikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
91,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 150,00 - Säästö -39,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0168383 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,70 g |
| Pituus | 7,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

