Hopeinen sormus 21,75mm
Hopeinen sormus vuodelta 1968
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
29,60Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 37,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 60,00 - Säästö -50,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0160783 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lauriainen reino Olavi |
| Paino | 4,82 g |
| Halkaisija | 21,75 mm |
| Leveys | 6,80 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



