Piikkilankasormus 18mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
29,60Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 37,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 59,00 - Säästö -49,83%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172383 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KM |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,86 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 8,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


