Kultaiset rengaskorvakorut 3.7mm halk.18mm
Kultaiset rengaskorvakorut ns. kolminkertainen malli. Korvakorujen ulkohalkaisija on 18mm.
Kunnostettu, uutta vastaava!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
109,00Säästät jopa -29%
Hinta uutena 153,00 - Säästö -28,76%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170475 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,81 g |
| Halkaisija | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 3,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

