KK Verkkoketju kirkas 45cm
Kalevala korun Verkkoketju 45cm Kirkas
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
149,00Säästät jopa -18%
Hinta uutena 182,00 - Säästö -18,13%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0170779 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 16,23 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,60 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


