Hopeinen nilkkaketju 22,5-24,5 cm
Hopeinen Gordell nilkkaketju, säätömahdollisuus 22,5 - 24,5 cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
27,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 45,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0154197 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,59 g |
| Pituus | 24,50 cm / 245,00 mm |
| Leveys | 2,10 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


