7,3mm Lumoava hunaja sormus 22mm
Lumoava-malliston Hunaja-sormus välkehtii kuin valuva hunaja. Pinnan epätasaisuus ja kiilto yhdessä valon kanssa muodostavat mielenkiintoisia kuvioita, kuitenkin säilyttäen sormuksen yksinkertaisen ilmeen. Lumoava Hunaja-sormuksen on suunnitellut muotoilija Eelis Aleksi. Hän on kertonut saavansa inspiraatiota koruihinsa ympäristöstä, musiikista ja tunnetiloista. 14 karaatin keltakultainen Hunaja-sormus on 7,3 mm leveä ja sen rungon korkeus on 1,9 mm.
Tästä pääset katsomaan uutta vastaavaa sormusta:
https://lumoava.fi/products/hunaja-sormus-2
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaavassa kunnossa! |
| Suosikki |
1 529,10Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 1 699,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 3 379,00 - Säästö -54,75%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171606 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lumoava |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 11,04 g |
| Halkaisija | 22,00 mm |
| Leveys | 7,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



