Hopeinen rintakoru
Kauniisti patinoitunut kukka aiheinen vintage rintasolki
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Hieman käytön jälkeä ja tummentumaa. Muuten koru ehjä ja hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
73,60Säästät jopa -25%
Kultatukun hinta 92,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 98,00 - Säästö -24,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0149850 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 835 |
| Paino | 14,13 g |
| Pituus | 3,80 cm / 38,00 mm |
| Leveys | 5,80 cm / 58,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

