Valkokultainen venetsiaketju 45 cm
Valkokultainen Venetsiaketju rengaslukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
405,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 675,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0170735 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JKM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,23 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 0,98 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


