Setukaisten kääty 80cm hopeoitu, Kalevala Koru
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,uudenveroinen! |
| Suosikki |
75,00Säästät jopa -63%
Kultatukun hinta 150,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 200,00 - Säästö -62,50%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0158588 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 124,60 g |
| Pituus | 80,00 cm / 800,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Muu |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

