4mm Vk Kihlasormus 20mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
433,80Säästät jopa -42%
Hinta uutena 750,00 - Säästö -42,16%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0145210 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Top Gold |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,47 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


