5,3mm Vk kihlasormus 22,25mm
Kuvassa kuvituskuva eri valmistajan samanlaisesta sormuksesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, täysin uutta vastaava! |
| Suosikki |
525,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 875,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172706 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,20 g |
| Halkaisija | 22,25 mm |
| Leveys | 5,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


