Riipus Siunaus
Hopeinen Riipus Siunaus v.1969 Turtiainen Pekka
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
39,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 65,00 - Säästö -40,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171115 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turtiainen Pekka |
| Valmistusvuosi | 1969 |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 5,25 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Halkaisija | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


