Aarikan Onnenpurje koukkukorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
59,00Säästät jopa -44%
Hinta uutena 105,00 - Säästö -43,81%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0171120 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JMJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,48 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

