Efva Attling Ring Around riipus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa. |
| Suosikki |
70,00Säästät jopa -53%
Hinta uutena 150,00 - Säästö -53,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171255 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Efva Attling |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,38 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



