Kaulakoru sydänlukolla 41cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
195,40Säästät jopa -48%
Hinta uutena 375,00 - Säästö -47,89%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0167491 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHK |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 34,28 g |
| Pituus | 41,00 cm / 410,00 mm |
| Leveys | 5,70 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


