Timanttileikattu litteä kaulaketju 45cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava kunto |
| Suosikki |
37,00Säästät jopa -38%
Hinta uutena 60,00 - Säästö -38,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0167829 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,91 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,57 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


