18K Keltakulta / punakulta timanttikorvakorut 0,10ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
859,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 1 400,00 - Säästö -38,64%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0169533 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan kulta |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 4,98 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

