Koukkukorvakorut timanteilla ja oletetuilla sinisafiireilla 0,16ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
319,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 530,00 - Säästö -39,81%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170378 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan Kulta Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,69 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

