Kultaiset viuhka korvakorut kirkkaalla kivellä tappi TPR
Kauniit kultaiset kirkaskiviset viuhka korvakorut tappikiinnityksellä! Kiven halkaisija 3.5mm. Korvakorujen koko 8.5x9mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ehjät ja erinomaisessa kunnossa. Vähäistä naarmua korun pinnassa voi olla. |
| Suosikki |
85,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 170,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170939 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Rissanen T P & Kumpp Ky |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 0,58 g |
| Pituus | 9,00 mm |
| Leveys | 8,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


