Hopeinen nalle ja sydän -riipus
Riipuslenkin sisämitta 3 x 4mm
Pituus riipuslenkin kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Riipuksen takana pieniä käytönjälkiä. Edestä kuin uusi! Käytönjäljet eivät näy käytössä päälle päin! |
| Suosikki |
16,56Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 20,70 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -58,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171163 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | VR |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,76 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

