Helmikaulaketju 48cm
Kaunis kultainen Helmikaulaketju 48cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
703,80Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 782,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 303,00 - Säästö -45,99%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171618 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,25 g |
| Pituus | 48,00 cm / 480,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


