18k timanttiriipus 0,01ct
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 3,5x1,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
143,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 280,00 - Säästö -48,93%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171913 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NW |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 0,83 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


