18K timanttisormus 0,02ct koko 17,25
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
220,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 428,00 - Säästö -48,60%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171991 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Valmistusvuosi | 1979 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,28 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 1,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



