Korvarenkaat halk.14,9mm, lev. 8,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
175,50Säästät jopa -35%
Kultatukun hinta 195,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 269,00 - Säästö -34,76%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172075 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,47 g |
| Halkaisija | 1,49 cm / 14,90 mm |
| Leveys | 8,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


