Kuvioitu laattariipus
Riipuslenkistä mahtuu 2mm leveä ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
81,00Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 90,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 150,00 - Säästö -46,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171668 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Keskitalo Rauno |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,69 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

