Kultaiset putkirenkaat 30x1.5
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
202,50Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 225,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 450,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172162 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,75 g |
| Halkaisija | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

