9k sormus punainen kivi 18,5mm
Päältä 7mm leveä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
135,00Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 150,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 299,00 - Säästö -54,85%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172070 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 375 |
| Paino | 1,50 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



