Kultainen panssariketju, 45 cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
508,50Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 565,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 940,00 - Säästö -45,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171995 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM/KMoy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,50 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


