Kultainen risti-riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisämitat 3x2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä hiusnaarmua |
| Suosikki |
143,10Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 159,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 300,00 - Säästö -52,30%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172170 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tammen koru Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,15 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


