Kultainen helmiriipus
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisämitat 5x1,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
49,50Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 55,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 100,00 - Säästö -50,50%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172231 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Rantanen Veikko Kultasepänliike Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,40 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Halkaisija | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

