Kultainen Singapore kaulaketju 45cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Sepän kunnostama. |
| Suosikki |
461,70Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 513,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 026,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171765 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepät Salovaara |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,10 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

