Kohinoor valkokultainen 4mm flakkasormus 19mm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta sormuksesta.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uusi! |
| Suosikki |
480,00Säästät jopa -31%
Hinta uutena 699,00 - Säästö -31,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172726 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2021 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,84 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


