Hopeinen cordellketju 68cm lev.3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
89,60Säästät jopa -49%
Kultatukun hinta 112,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 175,00 - Säästö -48,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0162652 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TET |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 18,68 g |
| Pituus | 68,00 cm / 680,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


