Hopeinen Jorma Laine lemmikki rintaneula
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
44,00Säästät jopa -56%
Kultatukun hinta 55,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 100,00 - Säästö -56,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172377 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turun hopea oy |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 4,00 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Leveys | 3,30 cm / 33,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


