Kalevala Kosketus korvakorut
Kosketus
Emme ehkä aina huomaa
Turvaa enkeleiden tuomaa
Kuinka aina arjessamme
Iloissamme, suruissamme
Siivillänsä suojan antaa
Vaaran paikan yli kantaa Ja illan tullen huolta vailla
Voi matkustella unten mailla
Enkeleitä, onhan heitä
Design Ulrika Owusu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
72,00Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 90,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 130,00 - Säästö -44,62%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0171663 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 2,26 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
