8,5mm Papukaulaketju 48cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
185,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 350,00 - Säästö -47,14%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0169213 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen korutuonti |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 32,45 g |
| Pituus | 48,00 cm / 480,00 mm |
| Leveys | 8,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


