2mm Hopeinen kierreketju 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
26,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 49,00 - Säästö -46,94%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0166884 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,43 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 2,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

