Horoskooppiriipus, vesimies
Riipuslenkistä mahtuu 2,5mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
83,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 140,00 - Säästö -40,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171669 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PMV |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,64 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

