4,25mm Panssariranneketju 20,5cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lukko-osissa pieniä käyttönaarmuja, muutoin erittäin hyväkuntoinen! |
| Suosikki |
646,25Säästät jopa -41%
Hinta uutena 1 100,00 - Säästö -41,25%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171409 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Valmistusvuosi | 2001 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,17 g |
| Pituus | 20,50 cm / 205,00 mm |
| Leveys | 4,25 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


