Kultainen kolmivärinen umpipanssari ranneketju
Tästä ranneketjusta löytyy kelta-, puna- ja valkokultaa! Ketjun pinnalla pientä kuviointia joka saa eriväriset kullat loistamaan.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama! Uuden veroinen! |
| Suosikki |
1 469,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 2 938,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0172539 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | AR |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 9,16 g |
| Pituus | 21,50 cm / 215,00 mm |
| Leveys | 4,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

