Kultainen Lapponia kihlasormus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama! |
| Suosikki |
247,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 494,00 - Säästö -50,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172536 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry Oy |
| Valmistusvuosi | 1974 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,52 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


