Hopeinen Ruusu ranneketju 16,5cm v.-79 lev.10mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
52,00Säästät jopa -39%
Kultatukun hinta 65,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 85,00 - Säästö -38,82%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0173015 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1979 |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 7,79 g |
| Pituus | 1,65 cm / 16,50 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


