Hopeinen figaroketju 50cm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
103,20Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 129,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 179,00 - Säästö -42,35%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0173027 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Italy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 20,95 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

