Kultainen medaljonki riipus V
Medaljongin pituus riipuslenkin kanssa 22mm
Riipuslenkin sisämitat 2x4mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
195,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 359,00 - Säästö -45,68%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172410 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | V |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,49 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



